Adăugate 1 month ago

Asistent Comercial Administrativ- Nasaud

LocațieBistrița-Năsăud, Bistrita, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiSpecialist

Dată2021-03-01

CategorieTransportation and Logistics

Adecco Permanent Placement recruteaza pentru unul dintre clientii sai, un important producator de perii metalice industriale, un Responsabil Administrativ pentru locatia Nasaud, judetul Bistrita-Nasaud.
Responsabilitati:
  • se ocupa de administrarea si verificarea contractelor cu clientii, a facturilor de la furnizori
  • consiliaza relatia cu clientii si potentialii clienti
  • asigura relatia cu diversi colaboratori: furnizori, service-uri etc
  • rezolva diverse task-uri administrative (facturi, ordinele de plata la banca, actele pentru contabilitate, documente de transport marfa, etc)
  • tine legatura cu consultantul financiar extern
  • supravegheaza si monitorizeaza stocurile de marfa
  • realizarea rapoartelor financiare si de buget

Candidatul ideal:
  • studii medii sau superioare
  • cunoasterea limbii engleza la nivel conversational
  • capaciteatea de organizare si integrare
  • orientare spre rezultate si rezolvarea provocarilor
  • abilitati de planificare si comunicare
  • persoana organizata, orientata spre detalii
  • experienta utilizarea calculatorului
  • abilitati foarte bune de comunicare
Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Înregistrează-te
    • Avem nevoie de acceptul tău să îți procesăm datele.
  • Încarcă CV
    • Dimensiunea fișierului trebuie să fie de maxim 3,8 MB și în format .doc, .docx, .pdf, .txt, .rtf. Dacă nu ai CV-ul actualizat poți aplica și fără el.
  • Verifică și trimite aplicația
    • Completează ultimele informații necesare, verifică-le și trimite aplicația.

Număr de referință AD a0W4I00000PdWFxUAN

Job-uri recent vizitate

  • Satu Mare, Tasnad, Romania Staffing Adecco
  • Intern
  • Cluj, Cluj-Napoca, Romania Staffing Adecco
  • Staff
  • Mureș, Tirgu-Mures, Romania Staffing Adecco
  • Staff