Adăugate 1 week ago

Frigotehnist

LocațieCluj, Cluj-Napoca, Romania Staffing Adecco

Tipul Job-uluiSpecialist

Dată2020-02-13

CategorieEngineering and Technical

Adecco Resurse Umane, lider național și mondial în servicii de HR recrutează pentru unul dintre partenerii săi, o importantă companie specializată pe echipamente pentru piața Horeca, Frigotehnist.
Candidatul ideal:
  • minim 3 ani experiență, de preferat pe echipamente profesionale;
  • abilitatea de a utiliza aplicație pe telefon;
  • capacitate minimă de lucru pe echipamente non-frig;
  • disponibilitate la deplasări (1-2 pe lună);
  • disponibilitate de lucru în weekend, o dată pe lună;
  • carnet de conducere categoria B.

Responsabilități:
  • gestionarea mentenanței corective, la cererea clienților și a mentenanței preventive conform contractelor de derulare service;
  • întocmirea fișelor de intervenție;
  • menținerea inventarului pentru piesele de schimb pentru echipamente, în vederea realizării cu succes a solicitărilor din partea clienților;
  • menținerea și îmbunătățirea relației cu clienții, oferind suport la standarde profesioniste.

Beneficii:
  • pachet salarial motivant;
  • mașină de serviciu;
  • telefon de serviciu;
  • diurnă pentru deplasări;
  • tarif separat pentru munca în weekend.

Număr de referință AD a0W4I00000Mai7tUAB

Job-uri recent vizitate

  • Cluj, Cluj, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Cluj, Cluj Napoca, Romania PP Adecco
  • Manager
  • Bucuresti, Brasov, Romania PP Adecco