Adăugate 3 months ago

Arhitect (inscris OAR)

LocațieCluj, Cluj-Napoca, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiSpecialist

Dată2020-02-11

CategorieBuilding and Construction

Adecco Permanent Placement recruteaza pentru clientul sau, o importanta companie locala din domeniul constructii/imobiliare, un Arhitect (inscris OAR) in Cluj Napoca.

Responsabilitati

•    pregătirea și prezentarea propunerilor de proiect

•    detalierea proiectelor aprobate

•    asigurarea corelarii proiectelor de arhitectura cu celelalte specialitati

•    participarea la intalniri cu ceilalti specialist, antreprenori, clienti

•    remedierea problemelor care pot sa apara in timpul executiei proiectului

•    efectuarea de vizite pe santier

•    optimizarea proiectelor prin reducerea coturilor

•    intocmeste si depune documentatiile necesare obtinerii autorizatiei de construire

Candidatul ideal:

•    abilitati desen tehnic

•    capacitate de a lucra 3D

•    creativitate

•    capacitate buna de comunicare verbal si scris

•    abordare logica si creativa

•    abilitati de management al timpului

•    inscris in ordinul arhitectilor din Romania

Număr de referință AD a0W4I00000Ma8GMUAZ

Job-uri recent vizitate

  • Sibiu, Sibiu, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Bucuresti, Bucharest, Romania PP Adecco
  • Manager