Adăugate 4 months ago

Manipulant marfa - 2 schimburi

LocațieSibiu, Sibiu, Romania Staffing Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2020-01-09

CategorieWarehousing

Adecco Resurse Umane cauta in numele clientului sau, companie multinationala cu sediul in Sibiu, manipulant marfa.
Cerinte:
- conditie fizica buna pentru incarcarea/ descarcarea, manipularea si aranjarea marfii;
- persoane responsabile, serioase;
- indemanare si atentie la detalii;
- Diponibilitate pentru un program in 2 schimburi.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Pregatirea marfurilor pentru expediere;
- Verificarea marfurilor sosite in depozit;
- Manipularea si asezarea produselor in spatiile special destinate, manual sau cu ajutorul lizei;
- Participa la inventarierea marfurilor de gestiune;
Beneficii:
- Instruire/ training;
- Salarizare avantajoasa;
- Prime si bonusuri lunare;
- Orele suplimentare platite dublu;
- Tichete de masa si transport asigurat.
Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.
Pentru mai multe joburi ne puteți vizita website-ul www.adecco.ro unde vă puteți înregistra CV-ul în baza de date Adecco sau puteți descărca aplicația Adecco Jobs valabilă în AppStore și GooglePlay.
Adecco se angajeaza sa va protejeze si sa va respecte dreptul la intimitate si la protectia datelor dvs. cu caracter personal. Detalii despre prelucrarea datelor dvs. de catre Adecco puteti gasi pe www.adecco.ro.

Număr de referință AD a0W4I00000MZbrwUAD

Job-uri recent vizitate

  • Ilfov, Voluntari, Romania PP Adecco
  • Manager
  • Suceava, Falticeni, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Cluj, Cluj Napoca, Romania PP Adecco