Adăugate 1 week ago

Reprezentant Vanzari Corporate

LocațieCluj, Cluj-Napoca, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiSpecialist

Dată2019-12-02

CategorieSales and Retail

Adecco Permanent Placement recruteaza pentru clientul sau, o importanta companie din domeniul medical, un Reprezentant Vanzari Corporate pentru zona Cluj.
Candidatul ideal:
  • Studii superioare tehnice sau economice
  • Minim 3 ani experienta in zona de vanzari servicii B2B (ex. Telecom, Asigurari, Banking)
  • Abilitati de comunicare si negociere
  • Disponibilitate la deplasari in zona alocata

Responsabilitati:
  • Gestionarea portofoliului de clienti existent
  • Atragerea de noi clienti
  • Fructificarea oportunitatilor de business
  • Vanzarea pachetului de servicii

Număr de referință AD a0W4I00000MZ685UAD

Job-uri recent vizitate

  • Timiș, Lugoj, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Bacau, Bacau, Romania PP Adecco
  • Bucuresti, Bucharest, Romania PP Adecco
  • Manager