Adăugate 8 months ago

Sofer Distributie

LocațieSatu Mare, Baia Mare, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2019-11-21

CategorieTransportation and Logistics

Adecco Resurse Umane angajează pentru unul dintre clienții săi - un șofer distribuție:

Responsabilități:

- Atingerea obiectivelor de distributie din punct de vedere al acoperirii teritoriului care ii este alocat;

- Gestionarea mărfii și a banilor încasați de la clienți în conformitate cu legile în vigoare și cu politica companiei;

- Completarea corectă a actelor și documentelor de plată în conformitate cu reglementările în vigoare;

- Emiterea facturilor comerciale, incasearea banilor si depunerea lor la sfarsitul fiecarei zile;

- Stabilirea de bune relatii de colaborare cu clientii, dezvoltate pe respect reciproc și încredere;

Cerințe:

- Permis de conducere categoria B cu vechime de minimum 2 ani;

- Abilități excelente de comunicare și negociere;

- Spirit de organizare;

- Fără antecedente penale;

- Orientare către consumator;

Beneficii:

- Salariu motivant;

- Tichete de masa in valoare de 15 lei/zi;

- Asigurare medicală private de sanatate;

- Bonusuri cu ocazia Sarbatorilor de Paste si Craciun;
- Bonus de vacanta in cuantum de 60% din salariu;

Număr de referință AD a0W4I00000MYwWpUAL

Job-uri recent vizitate

  • Arad, Arad, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Bucuresti, Bucharest, Romania PP Adecco
  • Mureș, Tirgu-Mures, Romania Staffing Adecco
  • Staff