Adăugate 1 week ago

Ofiter serviciu - responsabil dispecerat

LocațieArad, Arad, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiStudent

Dată2019-12-02

CategorieSecurity and Law Enforcement

Adecco Resurse Umane recruteaza, pentru o companie de paza si protectie din Arad, o pozitie de ofiter de serviciu (responsabil dispecerat)
Responsabilitati:
- Monitorizeaza intreaga activitate din obiectiv in scopul identificarii situatiilor de risc;

- Supravegheaza sistemele de alarmare impotriva efractiei, incendiilor, si alarmere tehnica.

- Rezolva eventualele incidente de securitate;

- Completeaza documente specifice serviciului de securitate.
Cerinte:

- Absolvent studii medii;

- Fără antecedente penale;

- Cunostinte operare PC;

- Atentie concentrata si distributiva;

- Abilitati de comunicare si gestionare a conflictelor.
Beneficii:
- Salariul negociabil in cadrul interviului in functie de abilitatile si pregatirea fiecarui candidat;
- Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si unita;
- Sansa de a te dezvolta din punct de vedere profesional;

Număr de referință AD a0W4I00000MYrZTUA1

Job-uri recent vizitate

  • Sibiu, Sibiu, Romania Staffing Adecco
  • Staff
  • Bucuresti, Bucuresti, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Mureș, Ludus, Romania PP Adecco
  • Manager