Adăugate 2 weeks ago

Electromecanic_Iasi

LocațieIași, Iasi, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiSpecialist

Dată2019-10-04

CategorieManufacturing and Production

Adecco Resurse Umane recruteaza pentru clientul sau, o companie de renume si o experienta de peste 25 de ani in domeniul panificatiei si morarit_Electromecanici de intretinere utilaje.
Cerinte:
- Calificare in meseria de Electromecanic, liceu sau scoala profesionala absolvita,
- Experienta relevanta in activitatea de intretinere utilaje,
- Disponibilitatea de a lucra in ture(12/36)
- Cunostinte solide in mentenanta utilajelor din industria alimentara,
- Apt de lucru la inaltime, apt din punct de vedere medical si disponibilitate pentru efort.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Asigura intretinerea (mentenanta programata si preventiva) a utilajelor din fabrica,
- Asigura interventiile operative la instalatii si utilaje in industria alimentara.
Se ofera:
- Salariul lunar fix
- Tichete de masa in valoare de 13 lei
- Sporuri de noapte si de weekend
- Plata orelor suplimentare conform legislatiei
- Bonusuri lunare

Număr de referință AD a0W4I00000MYFAsUAP

Job-uri recent vizitate

  • Teleorman, Timisoara, Romania Staffing Adecco
  • Staff
  • Mureș, Ludus, Romania PP Adecco
  • Manager
  • Bucuresti, Bucuresti, Romania PP Adecco
  • Specialist