Adăugate 1 month ago

Brand Ambassador

LocațieIași, Iasi, Romania Staffing Adecco

Tipul Job-uluiSpecialist

Dată2019-07-02

CategorieSales and Retail

Adecco Romania angajeaza Brand Ambasador pentru clientul sau, un producator international de tutun.
Candidatul ideal:

  • Persoana comunicativa, cu abilitati de vanzare si atitudine pozitiva;
  • Abilitati de planificare si organizare;
  • Dezvoltare prin invatare.

Descrierea jobului

  • Sa prospecteze consumatori in conformitate cu instructajul primit in cadrul sesiunilor de instruire;
  • Prezenta in timpul orelor de program, a intervalelor orare stabilite conform planificarilor si a locurilor de desfasurare a activitatilor comunicate;
  • Sa dialogheze, sa transmita informatile, sa acorde materialele sau produsele alocate consumatorilor si sa mentina parametrii de implementare activitati in conformitate cu instructajul primit;
  • Sa inregistreze informatile primite in prezenta consumatorilor in conformitate cu instructajul primit, a pasilor desemnati si a standardelor si considerentelor operationale prezentate in cadrul sesiunilor de instruire si numai prin intermediul infrastructurii si a solutilor IT puse la dispozitie;
  • Sa participe, sa se implice in mod activ prin prezentarea recomandarilor sale, sa-si insuseasca cunostintele si informatile prezentate sau comunicate la toate sesiunile de instruire sau a intalnirilor organizate.

Număr de referință AD a0W4I00000LvkXgUAJ

Job-uri recent vizitate

  • Mureș, Targu Mures, Romania PP Adecco
  • Specialist