Adăugate 3 months ago

Property Manager

LocațieCluj, Cluj-Napoca, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiManager

Dată2019-05-10

CategorieBuilding and Construction

Adecco Permanent Placement recruteaza pentru clientul sau, o importanta companie locala din domeniul constructii/imobiliare, un Property Manager in Cluj Napoca.

Responsabilitati

  • Colaboreaza cu echipa de leasing pentru a realiza targetul de ocupare a cladirii
  • Raspunde de bugetul de venituri si cheltuieli ale companiei si se asigura ca sunt atinse obiectivele financiare anuale
  • Coordoneaza echipa de administrare a cladirii si a furnizorilor/prestatorilor
  • Colaboreaza cu alte departamente din cadrul grupului pentru planificarea si coordonarea lucrarilor de reparatii/mentenanta, marketing, evenimente, financiar.
  • Investighează toate plangerile sau problemele sesizate si le rezolva.
  • Asigura conformarea cu procedurile interne si legislația aplicabila

Candidatul ideal

  • 3-5 ani experiența in administrarea de clădiri generatoare de chirii.
  • Aptitudini excelente de comunicare si customer service
  • Abilitatea de a intelege si a interpreta contractele de inchiriere, contractele de mentenanta si alte documente.
  • Atentie la detalii si aptitudini foarte bune de time management
  • Aptitudini ridicate de management necesare pentru coordonarea echipei din subordine
  • Nivel ridicat utilizare Microsoft office (Word, Excel, Powerpoint)
  • Fluent in limba engleza
  • Carnet de conducere

Număr de referință AD a0W4I00000Lvk52UAB

Job-uri recent vizitate

  • Constanța, Constanta, Romania PP Adecco
  • Staff
  • Cluj, Cluj Napoca, Romania PP Adecco
  • Staff
  • Cluj, Cluj-Napoca, Romania PP Adecco
  • Specialist