Adăugate 2 months ago

Marochiner

LocațieSibiu, Sibiu, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiSpecialist

Dată2019-09-20

CategorieManufacturing and Production

Marochiner

Adecco Permanent Placement recruteaza pentru clientul sau, companie specializata in confectionarea articolelor din piele, personal calificat pe functia de Marochiner.
Locatie: Sibiu
Cerințe:
• Studii medii finalizate;
• Persoană calificată în atelierele de marochinărie – minimum 3 ani de experiență;
• Persoană atentă la detalii.

Responsabilități:
• Croirea de piese pentru articolele de marochinărie;
• Realizarea operaţiilor de asamblare (genți);
• Realizarea operaţiilor de finisare;
• Aplicarea normelor de calitate;
Ofertă:
• Salariu negociabil (in functie de experienta);
• Bonuri de masă;
• Sporuri si bonusuri in functie de realizari;
• Posibilitatea unei colaborări pe termen lung;

Număr de referință AD a0W4I00000KTElQUAX

Job-uri recent vizitate

  • Bucuresti, Bucharest, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Mureș, Targu Mures, Romania PP Adecco
  • Suceava, Suceava, Romania PP Adecco