Adăugate 4 weeks ago

Sales Representative

LocațieCluj, Cluj-Napoca, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2019-07-22

CategorieSales and Retail

Adecco Permanent Placement recruteaza pentru unul dintre clientii sai Sales Representative:
Descrierea jobului:
* Îndeplineşte planul de vânzări in Transilvania
* Biroul este locat in Cluj-Napoca
* Efectueaza vizite zilnice la clienti, conform rutelor planificate
* Identifica oportunitati pentru cresterea comenzilor pe categorii de produse si solutii pentru dezvoltarea afacerilor clienților săi
* Construieşte şi menţine relaţiile cu clienţii deja existenţi şi atrage clienti noi
* Aplica si evalueaza planurile de promovare a vanzarilor, ofera feedback și ia masuri atunci când este necesar
* Asigura incasarea in termenul stabilit a tuturor facturilor de vanzare catre client
* Este dedicat, are initiativa si este condus de dorinta de performanta
Profilul candidatului:
* Spirit comercial foarte dezvoltat, orientare catre client
* Experienta in industria Horeca
* Abilitatea de a identifica nevoile clientilor si de a construi parteneriate
* Foarte bune abilitati de organizare a timpului si gestionare a resurselor
* Sprit antreprenorial si disponibilitate pentru activitatea operativă, de teren
* Permis de conducere categoria B

Număr de referință AD a0W4I00000KSi0CUAT

Job-uri recent vizitate

  • Mureș, Ludus, Romania PP Adecco
  • Manager
  • Suceava, Suceava, Romania PP Adecco
  • Staff
  • Mureș, Targu Mures, Romania PP Adecco
  • Specialist