Adăugate 1 month ago

Vanzator supermarket_Constanta

LocațieConstanța, Constanta, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2019-07-02

CategorieSales and Retail

Candidatul ideal

Adecco lider national in domeniul resurselor umane recruteaza pentru clientul sau, un important lant de supermarket-uri cu o puternica prezenta la nivel national_Vanzator panificatie.
Cerinte:
Studii medii finalizate - minim 10 clase
Abilitati de comunicare si relationare cu ceilalti angajati si clienti
Capacitate de memorare, orientare spre client si rezultate
Capacitatea de solutionare a problemelor in situatii de stres sau sub presiune
Capacitate de organizare si prioritizare a sarcinilor

Descrierea jobului

Realizeaza procesul de coacere al produselor de panificatie, tinand cont de parametrii tehnologici de coacere pentru obtinerea unor produse de calitate.
Tine cont de stocurile de marfa si de vanzarea zilnica, ocupandu-se de aprovizionarea permanenta a raionului/vitrinei cu produse de panificatie, pe sortimente;
Verifica termenul de valabilitate si nivelul de calitate al produselor de panificatie, inclusiv cele ambalate;
Se ocupa de curatenie in perimetrul in care isi desfasoara activitatea (sterge rafturile si vitrina, igienizeaza cuptorul, tavile si frigiderul);
Informeaza si ofera suport clientilor, adoptand un comportament civilizat si profesionist;

Număr de referință AD a0W4I00000AghBiUAJ

Job-uri recent vizitate

  • Cluj, Cluj-Napoca, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Constanța, Constanta, Romania PP Adecco
  • Staff
  • Sibiu, Sibiu, Romania Staffing Adecco
  • Staff