Adăugate 1 week ago

PLC Programmer

LocațieBihor, Oradea, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2019-05-16

CategorieIT and Telecommunications

Adecco Permanent placement este in cautarea unui programator C# pentru clientul sau, lider mondial în proiectarea şi producţia de echipamente automatizate.
Candidatul ideal:
- Studii superioare cu specializare în  automatica, eletronica/ eletrotehnica, mecatronica, calculatoare
- Cunoștințe programare C#, WPF, .NET
- Disponibilitatea de a călători în interes de serviciu intre 50-80% din timpul de lucru
- Notiuni de baza in senzoristica, electrică, pneumatica
- Persoană flexibila, dornică de a învața și de a se dezvolta în domeniu
- Bune cunoștințe de limba engleza
- Carnet conducere cat. B reprezinta un avantaj
Responsabilitati:
- Realizeaza aplicații C# pentru diverse echipamente automate de producție / testare, conform specificatiilor
- Participa la punerea în funcțiune a echipamentelor programate
- Asistenta tehnica pentru proiectele realizate

Număr de referință AD a0W4I00000AgaYzUAJ

Job-uri recent vizitate

  • Mureș, Targu Mures, Romania PP Adecco
  • Manager
  • Cluj, Cluj-Napoca, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Constanța, Constanta, Romania PP Adecco
  • Staff