Adăugate 3 months ago

Field Engineer/Technician

LocațieBrașov, Brasov, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiSpecialist

Dată2019-03-05

CategorieEngineering and Technical

ADECCO, lider national si mondial in domeniul resurselor umane, recruteaza pentru clientul sau companie multinationala din domeniul high-tech, Field Engineer/Technician.
Cerinte:

  • experienta relevanta de lucru ca electromecanic de intretinere utilaje CNC;
  • intelegerea unei scheme electrice;
  • studiile superioare in domeniu reprezinta un avantaj;
  • experienta pe utilaje cu comanda CNC reprezinta un avantaj;
  • disponibilitate la deplasari (90% din timp);
  • permis de conducere categoria B;
  • cunostinte operare calculator ( Windows);

Responsabilitati:

  • intocmirea si executarea planului de mentenanta;
  • intretinerea si repararea masinilor CNC (taiere cu laser);

Beneficii:
  • salariu motivant;
  • contract pe perioada nedeterminata;
  • tichete de masa 15 ron/zi;
  • al-13-lea salariu;
  • asigurare medicala la o clinica privata;
  • diurna interna 50 ron/zi;
  • diurna externa 50 euro/zi;
  • 25 zile de concediu;
  • autoturism de serviciu;
  • telefon si laptop;

Număr de referință AD a0W4I00000AgQDJUA3

Job-uri recent vizitate

  • Mureș, Targu Mures, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Suceava, Suceava, Romania PP Adecco
  • Staff
  • Bucuresti, Bucharest, Romania PP Adecco
  • Executive