Adăugate 2 months ago

Inginer Vanzari - Constructii/Instalatii

LocațieCluj, Cluj-Napoca, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiSpecialist

Dată2019-03-13

CategorieSales and Retail

Adecco Professional Placement recruteaza pentru unul dintre clientii sai, o importanta companie multinationala care ofera un serviciu complet pentru operatorii din domeniul construcțiilor, un inginer vanzari pentru zona Cluj.
Candidatul ideal:

  • Studii superioare tehnice finalizate in domeniul Constructii/Instalatii
  • Gandire tehnica si o buna intelegere a dinamicii pietei constructiilor
  • Abilitati de comunicare si relationare
  • Deschidere catre invatare continua si dezvoltare profesionala
  • Experienta anterioara nu este necesara dar poate reprezenta un avantaj

Descrierea jobului

  • Gestionarea portofoliului de clienti prin vizite periodice
  • Dezvoltarea portofoliului de clienti
  • Prospectarea pietei
  • Vanzare consultativa

Candidatii care intrunesc cerintele de mai sus sunt invitati sa aplice online. Vor fi contactati doar acei candidati care se potrivesc profilului in maxim 4 saptamani.
Pentru alte pozitii vacante, te rugam sa ne vizitezi pe www.adecco.ro si sa iti inregistrezi CV-ul in baza noastra de date pentru oportunitati viitoare. Va puteti descarca aplicatiile noastre mobile din Play Store sau iStore. Toate candidaturile sunt tratate ca strict confidentiale.

Număr de referință AD a0W4I00000AgMnrUAF

Job-uri recent vizitate

  • Bucuresti, Bucharest, Romania PP Adecco
  • Staff
  • Mureș, Ungheni, Romania PP Adecco
  • Staff