Adăugate 6 days ago

Metrolog- Control Tehnic Calitate ( CTC-ist)

LocațieMureș, Targu Mures, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiExecutive

Dată2018-10-12

CategorieManufacturing and Production

Adecco Permanent Placement recruteaza un Metrolog pentru unul din clientii sai, importanta companie de înaltă calificare profesională, cu o bogată experiență în proiectare mecanică și simulare de roboți.
Candidatul ideal:
- persoana meticuloasa, atenta la detalii
- perspicacitate, dinamism
- nivel inalt de comunicare si interactionare;
- studii medi sau superioare
-experienta cel putin 2 ani pe o pozitie de CTC
Sarcini şi responsabilităţi:
Masurarea pieselor
Utilizarea bratelor de masura (ex:FARO, 3D COOR, MITUTOYO)
Utilizarea softurilor de masurare (ex:metrolog)
Montarea ansamblelor conform desenelor

Număr de referință AD a0W5800000HjbD9EAJ

Job-uri recent vizitate

  • Timiș, Timisoara, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Suceava, Suceava, Romania PP Adecco
  • Staff