Adăugate 1 month ago

Inginer Proiectant electric

LocațieTimiș, Timisoara, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2018-10-12

CategorieBuilding and Construction

Adecco Permanent Placement recruteaza pentru clientul sau, companie de proiectare sisteme de securitate, un Inginer proiectant.
Experienta:
•entry level (0-2 ani) sau middle level (2-5 ani)
Cerinte:
•cunostinte AutoCad 2D sau/si 3D
•cunostinte pachet Microsoft Office
•limba engleza nivel mediu
•permis conducere categoria B
•disponibilitate deplasare ocazionala
•respectarea termenelor limita
•capacitate de analiza, sinteza si organizare

Responsabilitati:
•intocmeste si urmareste documentatia proiectelor in lucru
•analiza documente
•elaboreaza proiectul tehnic
•respecta standardele in vigoare
•elaboreaza detalii si desene de executie
Beneficii:
•colectiv tanar si mediu placut de lucru
•oportunitatea de a fi implicat in proiecte de dimensiuni importante
•soft licentiat AutoCad si AutoSprink pentru realizarea proiectelor
•baza materiala solida pentru desfasurarea activitatii
•documentatia necesara pentru intocmirea proiectului

Număr de referință AD a0W5800000HjapQEAR

Job-uri recent vizitate

  • Timiș, Timisoara, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Bucuresti, Bucharest, Romania PP Adecco
  • Bihor, Oradea, Romania PP Adecco
  • Staff