Adăugate 1 month ago

Manager Regional(MS, CJ, SJ, BN)

LocațieMureș, Tg Mures, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2018-10-12

CategorieSales and Retail

Adecco Resurse Umane recruteaza pentru unul din clientii sai, o companie reprezentativa in domeniul productiei de bauturi energizante, un Manager Regional pentru zona(CJ, MS, SJ, BN)
Experienta intr-un rol similar constituie avantaj
Studii medii sau superioare
Persoana sociabila, stabila cu personalitate placuta

Descrierea jobului

Managerul Regional conduce mişcarea şi distribuţia efectivă a produselor companiei.
Dezvolta, coordonează si mentine relatia comerciala cu distribuitorii
Coordonarea activitatilor de tip Sell In si Sell Out.
Dezvoltarea portofoliului clienti de tip Horeca/Retail,
Listarea produselor si implementarea campaniilor stabilite de catre companie.

Se ofera:
• Venituri attractive + bonus
• Telefon mobil
• Alte beneficii
• Echipa tanara, dinamica

Număr de referință AD a0W5800000E5DTJEA3

Job-uri recent vizitate

  • Timiș, Timisoara, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Bucuresti, Bucuresti, Romania PP Adecco
  • Dâmbovița, Ulmi, Romania PP Adecco
  • Manager